Stará Ľubovňa

Reštaurácia s barom

V zaujímavých architektonických priestoroch dvojpodlažnej viacúčelovej sály, nachádzajúcej sa na 2. poschodí historickej budovy, ponúka penzión pre svojich návštevníkov a hostí najmä reštauračné služby.

Penzión Gurmen

Bohaté raňajky

Od 7:00 do 10:00 sa tu podávajú pestré a bohaté raňajky a v pracovných dňoch v čase od 10:30 do 15:00 sa tu ponúka obedového menu. Pri obedovom menu si môžete vybrať z dvoch druhov polievok a z piatich rôznych hlavných jedál. Varia sa tu jedlá stredoeurópskej gastronómie, ale môžete si tiež pochutnať aj na tradičných slovenských jedlách. V prípade objednávok je reštaurácia k dispozícii aj mimo otváracích hodín.

Stará Ľubovňa

Eventy

Viacúčelová dvojpodlažná sála je svojim vybavením (klimatizácia, bar, kuchyňa a Wifi), variabilitou (kapacita 200 miest) a rozlohou (cca 400 m²) priam predurčená na organizovanie rôznych rodinných, spoločenských a firemných podujatí. V penzióne GURMEN si môžete zorganizovať podľa svojich predstáv svadbu, narodeniny, stužkovú, firemnú párty, či kongres. A ak o to budete stáť, profesionálny personál penziónu Vám pomôže „vyskladať“ či už svadobné, alebo narodeninové menu.
Druhé podlažie viacúčelovej sály nad reštauráciou, tzv. Podesta, sa so svojou maximálnou kapacitou 50 miest najčastejšie využíva pri veľkých rodinných a spoločenských podujatiach, kedy dopĺňa svojou kapacitou prvé podlažie do počtu 200 miest. Podesta sa dá využiť aj samostatne.
Na stenách reštauračného schodišťa sa nachádza zbierka unikátnych dobových fotografií mesta Stará Ľubovňa.