Stará Ľubovňa

Salóniky

Ak potrebujete usporiadať rôzne školenia, prednášky, recepcie, konferencie, alebo ak potrebujete zorganizovať nejaké rodinné alebo spoločenské akcie, salóniky v penzióne Gurmen ponúkajú pre Vašu udalosť neobmedzené možností a kombinácie. Vždy sa vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Penzión ponúka 4 salóniky s kapacitou 14 až 25 osôb.

Penzión Gurmen

Zlatý salónik

V Zlatom salóniku sa nachádza malá galéria ukrajinského maliara Viktora Sirka, ktorý na svojich jedinečných obrazoch zachytil Ľubovniansky hrad vo všetkých ročných obdobiach. Salónik je ideálny na organizovanie menších rodinných, firemných a spoločenských podujatí ako svadba, narodeniny, firemná oslava.

Penzión Gurmen

Strieborný salónik

Strieborný salónik je vhodným miestom pre rôzne prednášky, konferencie. Pri organizovaní rôznych podujatí v Striebornom, alebo v Zlatom salóniku je vynikajúcim „pomocníkom“ tzv. Malý salónik, nachádzajúci sa medzi nimi. Jeho priestor slúži napríklad na prípravu a uloženie švédskych stolov, teplých bufetov, studených mís, nápojov, či coffee breakov. V blízkosti všetkých salónikov sa nachádza bar s pestrou ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov.

Penzión Gurmen

Červený salónik

V Červenom salóniku Vás opäť svojim majstrovstvom osloví uznávaný maliar Viktor Sirko, ktorý tu má galériu svojich obrazov zameraných predovšetkým na horskú panorámu Vysokých Tatier. Salónik je vybavený vzácnym historickým nábytkom a ponúka zaujímavý, netradičný priestor najmä na firemné rokovania a obchodné stretnutia.

Penzión Gurmen

Reštauračný salónik

Reštauračný salónik sa využíva najmä na menšie rodinné a spoločenské akcie.

Cenník

  • Zlatý salónik Na vyžiadanie

    max. 24 osôb

  • Strieborný salónik Na vyžiadanie

    max. 24 osôb

  • Červený salónik Na vyžiadanie

    max. 14 osôb

Na požiadanie je možné salóniky vybaviť dataprojektorom a premietacím plátnom, ktorých cena za prenájom je 25 EUR. Na požiadanie je možné salóniky vybaviť aj malým občerstvením, cenu ktorého s Vami dohodneme podľa jeho obsahu a rozsahu.