Penzión Gurmen

Terasy

Penzión Gurmen

Hradná terasa

Hradná terasa penziónu ošatená Ľubovnianskym hradom sa nachádza na prvom poschodí nad recepciou a má svoju špecifickú atmosféru. Je z polovice presklená a vďaka tomu je z nej krásny výhľad na pešiu zónu a radnicu mesta.

Slúži celoročne ako fajčiarska miestnosť a je vybavená moderným pohodlným nábytkom, LCD televízorom a atypickým krbom, ktorý dotvára čarovnú atmosféru tohto zaujímavého priestoru. Milovníkov tabaku tu najčastejšie nájdete pri kávičke, pri pivku, či pri drinku.

Penzión Gurmen

Letná terasa

Nachádza sa hneď vedľa budovy penziónu pri pešej zóne. V čase svojej prevádzky je súčasťou útulnej kaviarničky pri recepcii a je pre návštevníkov otvorená v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 hodiny.

Na letnej terase si môžu hostia oddýchnuť a príjemne posedieť pri dobrej kávičke, koláčiku a širokom sortimente nealkoholických a alkoholických nápojov. Čarovná atmosféra dotváraná príjemnou hudbou tu najmä v letných mesiacoch, v čase teplých a dlhých večerov, pritiahne vždy kopu dobre naladených ľudí. Miešajú sa tu drinky, čapuje sa pivo … . Človek sa tu neraz „stratí v čase“.